۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳ خط ویژه ۱۸۵۶

جزایر یونان

جزایر یونان

 

جزایر یونان با آب و هوای مدیترانه ای مانند بهشتی در دریای مدیترانه می باشد. آب های زیبای آرام، بنادر ماهیگیری،روستاهای تاریخی، کلیساهای کوچک بیزانس،صومعه های قرون وسطی و بناهای تاریخی از جاذبه های تور یونان می باشد. سانتورینی یکی از جزایر بی نظیریونان می باشد.جزایر میکونوس و کورفو تفریحگاه ساحلی یونان است.جزیره های رودس،کرت،ناکسوس و ساموس جزء شگفتی های طبیعی یونان هستند که در زیر به معرفی اجمالی آنها پرداخته ایم. لازم به ذکر است که آژانس هواپیمایی الیادگشت مجری تورهای یونان همراه شما در تورهای خارجی و تور اروپا میباشد.

جزیره سانتورینی

۴۰۰۰ سال قبل توسط یک فوران آتشفشانی بوجود آمده که از آن به جزیره افسانه ای آتلانتیس یاد  می کنند.بهترین راه برای رفتن به سانتورینی قایق سواری است  و بعد از آن با اتوبوس به روستاهای فیرا و اویا می توان رفت. اویا شبیه به کارت پستال است ،خیابان های سنگفرش شده پیچ در پیچ ، کلیساها با گنبدهای آبی ، خانه های مکعبی سفید آن را مانند بهشت  در دریای اژه تبدیل کرده است. پایتخت سانتورینی ،فیرا می باشد که در آن موزه ها ، قبل تاریخ ترا و یافته های باستانی آکروتیری را به نمایش  می گذارد. روستای ایمرویگلی با گلهای کاغذی زیبا ، ساحل کاماری و بندر قدیمی آمودی از جاذبه های سانتورینی می باشد.

جزیره میکونوس

 

آب و هوای خوب این جزیره در ماه جولای تا اکتبر علت سفر به میکونوس می باشد. سواحل زیبای این جزیره پارادایس،سوپرپارادایس  و الیا می باشد.خانه های مکعبی ،خیابانهای خلوت و کوچه های سنگفرش شده جاذبه های گردشگری این جزیره می باشد. کلیسای پاناگیا پاراپورتیانی و کافه های کنار خیابان بسیار دیدنی و جذاب می باشد.از میکونوس می توان با قایق به دلوس رفت که یکی از مکانهای باستانی مهم یونان است.دلوس در گذشته مرکز اقتصادی و معنوی و همچنین جزیره مقدس و بر مبنای افسانه و زادگاه خدایان دوقلو آپول و آرتمیس بوده است.

 

جزیره کرت

 

 

کرت  بزرگترین  جزیره یونان می باشد و هرالکیون بزرگترین شهر کرت است که قدمت آن به قرن ۹ باز می گردد و متاثر از تمدن عثمانی ،عرب و ونیزی ها می باشد.آبشار موروسینی، کلیسای سنت مارک،کلیسای آگیوس مارکوس و صومعه آگیوس پتروس و پاولوس جاذبه های این جزیره  می باشد. تمدن در قرن بیستم در این جزیره رونق گرفت. شهر تاریخی چانیا جزء میراث جزیره کرت می باشد. محله سابق ترک ها در منطقه اسپلانتزیا و تنها کلیسای مسیحی دوران عثمانی در آن قراردارد. باغ های پرتقال ،موز،خرما بر غذاهای خوشمزه جزیره کرت تاثیر گذاشته اند. در پارک ملی کوه های سفید (لفکااوری) می توان از پیاده روی لذت برد.

 

جزیره رودس

 

این جزیره به ” جزیره  گل های رز ” معروف می باشد و سواحل حیرت انگیز و شهرهای جذاب تاریخی و ویرانه های باستانی دیدی دارد. در بندر رودس ،کلوسوس باشکوه رودس (یکی از هفت شگفتی دنیای باستان ) که مجسمه خدای هلیوس در آنجاست دیده می شود. در آکروپلیس معبد آتنا ایذا قرار دارد و روستای زیبای لیندوس با وجود قلعه باستانی ،آکروپلیس و کلیسای پانیا اژرنس بازدید دارد. از جزیره سیمی تاکرت را می توان با کشتی ظرف یک ساعت طی کرد. سیمی به دلیل طبیعت آرام و شهر قدیمی چوره معروف می باشد. از رودس با کشتی می توان به جزیره پاتموس،جزیره کرس،سانتورینی و میکونوس رفت. از رودس به راحتی می توان به شهرهای بدروم و مارماریس ترکیه ،قبرس ،مصر سفر کرد به دلیل اینکه در ۱۸ کیلومتری آسیای صغیر می باشد.

 

جزیره کورفو

 

 

ساحل های این جزیره بسیار معروف می باشند  که معروف ترین آن کاووس است. ساحل ایسوس که شنی می باشد مرکز  ورزشهای آبی است. ساحل سیداری مرکز تفریحی خانوادگی و ساحل یپسوس امکانات رفاهی فراوان دارد.

 

جزیره ناکسوس

 

 

ناکسوس سرشار از سواحل بی نظیر، روستاهای کوهستانی و مناظر طبیعی می باشد و پایتخت آن هورا که یک بندر دریایی رنگارنگ و خانه های مکعبی سفید همراه با عمارت های ونیزی و کلیساهای کاتولیک است. کلیسای پانیا پاراپورتیانی از جاذبه های این جزیره می باشد.

 

 

این جزیره سرسبز و زادگاه افسانه ای خدای هرا می باشد. برای پیاده روی کوه گریس مکانی فوق العاده در ساموس است. بهترین سواحل این جزیره پسیلی آموس ،کریسی آموس و ماراتوکامپوس می باشد.

جزیره پاتموس

 

 

پاتموس که به بیت المقدس دریای اژه معروف است محل تبعید رومیان باستان بوده است. داخل غاری مقدس ،صومعه مقدس آپوکالیپس ساخته شده است. یکی دیگر از صومعه این جزیره سنت جان می باشد.

جزیره پاروس

 

 

پاریکیا پایتخت پاروس می باشد که در قلب کیکادزاست. روستای پاروس شامل لفکس با مناظر سرسبز،نانوسا یک شهر بندری ،روستای قرون وسطی مارپیسا در نزدیکی ساحل لویاراس و ساحل پیسولیرادی می باشد.

آژانس هواپیمایی الیاد گشت مجری تور یونان می باشد که مسافرین محترم می توانند نسبت به خرید بلیط هواپیما یا تور کامل اقدام نمایند یا جهت اخذ اطلاعات و مشاوره با الیاد گشت تماس حاصل فرمایند.

[block type=”large” class=”travelo-box”]

[five_column no_margin=”true” class=”services”][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-slider”]

حمل ونقل ایمن

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-search”]

هزینه مناسب

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-stories”]

صرفه جویی

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-flexible”]

تیم دلسوز

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-passenger”]

پرواز راحت

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-adventure”]

راهنمای مسافران

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-check”]

مسافرت ایده آل

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-baggage-status”]

هدایای ویژه

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-photogallery”]

گالری

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][icon_box style=”style9″ icon=”soap-icon-conference”]

داستان مسافران

این یک متن آزمایشی است. این یک متن آزمایشی است.

[/icon_box][/five_column]

[/block][block type=”large”][content_boxes style=”style4″]
[/content_boxes][/block][block type=”large”]

چرا آژانس مسافرتی الیاد گشت

سفر های ماجراجویانه

اگر اهل هیجان و ماجراجویی هستید هرگز سفر های ماجراجویانه آژانس مسافرتی الیاد گشت را از دست ندهید. ما مهیج ترین سفرها را با ایمنی کامل برای شما تدارک دیده ایم شک نکنید, با ما پشیمان نخواهید شد.

تب خالی. صفحه را برای افزودن محتوا ویرایش کنید.
تب خالی. صفحه را برای افزودن محتوا ویرایش کنید.

سفر های یکروزه با کیفیت

آژانس مسافرتی الیاد گشت با بهره برداری از کادر مجرب خود و بهترین تور لیدرها سفرهای یک روزه بسیار جذابی را برای شما تدارک دیده است تا خاطره ای فراموش نشدنی را تجربه کنید

[testimonials title=”از زبان مشتریان”][testimonial author_name=”Jessica Brown” author_link=”/” author_img_url=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/author1.png”]تجربه یک ماه عسل به یادماندنی با آژانس مسافرتی الیاد گشت که تنها یک سایت نبود بلکه یک آژانس مسافرتی کامل بود.[/testimonial][testimonial author_name=”Lisa Kimberly” author_link=”/” author_img_url=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/author2.png”]آژانس مسافرتی الیاد گشت تجربه یک مسافرت دانشجویی عالی را داشتم.متشکرم الیاد گشت[/testimonial][testimonial author_name=”Simon” author_link=”/” author_img_url=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/author3.jpg”]تجربه یک مسافرت ماجراجویانه، شاد و لذت بخش برای من و خانواده ام با آژانس مسافرتی الیاد گشت[/testimonial][/testimonials]
[/block]

سرمایه گزاران ما

[slider type=”carousel1″ data_item_margin=”30″ data_item_width=”170″ class=”investor-list box”][slide][block type=”whitebox”][imageframe width=”142″ height=”65″ src=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/125.png” alt=”investor-image”][/imageframe][/block][/slide][slide][block type=”whitebox”][imageframe width=”150″ height=”46″ src=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/215.png” alt=”investor-image”][/imageframe][/block][/slide][slide][block type=”whitebox”][imageframe width=”150″ height=”43″ src=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/315.png” alt=”investor-image”][/imageframe][/block][/slide][slide][block type=”whitebox”][imageframe width=”150″ height=”54″ src=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/47.png” alt=”investor-image”][/imageframe][/block][/slide][slide][block type=”whitebox”][imageframe width=”150″ height=”45″ src=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/54.png” alt=”investor-image”][/imageframe][/block][/slide][slide][block type=”whitebox”][imageframe width=”150″ height=”57″ src=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/64.png” alt=”investor-image”][/imageframe][/block][/slide][slide][block type=”whitebox”][imageframe width=”142″ height=”65″ src=”http://travel.7sepand.com/wp-content/uploads/2014/11/125.png” alt=”investor-image”][/imageframe][/block][/slide][/slider]
[parallax_block ratio=”0.1″ class=”section”]
[/parallax_block]

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی الیادگشت می‌باشد.