۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳ خط ویژه ۱۸۵۶

خرید بلیط هواپیما دوطرفه اصفهان

خرید بلیط هواپیما دوطرفه اصفهان در الیاد گشت

الیاد گشت با ارائه خدمات که یکی از این خدمات خرید بلیط  هواپیما دو طرفه است این امکان را به کابر میدهد تا بتواند همه روزه به صورت اینترنتی بلیط خود را تهیه کنند و به شهر اصفهان سفر کنند .

چرا برای تهیه بلیط هواپیما اصفهان الیاد گشت انتخاب می کنیم ؟

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الیادگشت از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با کادری مجرب ، با سابقه و کارآزموده در صنعت گردشگری و توریسم اولین هدف خود را ارائه خدمات و مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع قرارداد به نحوی که کیفیت خدمات ارائه شده با اهمیت ترین هدف شرکت می‌باشد .

قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه اصفهان چقدر است؟

جهت دریافت لیست قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه اصفهان الیاد گشت روی قیمت خرید  بزنید.

با خرید بلیط از  اژانس هواپیمایی الیاد می توانید به شهر های ایران از جمله شهر گردشگری اصفهان سفر کنید .

 

جاذبه های توریستی شهر اصفهان چیست؟

اصفهان از روزگاران کهن تا کنون به نامهای :

آپادانا ، آصف‌هان ، اسباهان ،  اسپاتنا ، اسپاهان و … مشهور بوده است .

جاذبه های گردشگری اصفهان :

  1. عمارت عالی قاپو : کاخ عالی‌قاپو به ترکی به معنی درگاه بلند ساختمانی است که در واقع ، درب ورودی دولتخانه صفوی بوده‌است که شکلی ساده داشته و به مرور زمان طبقاتی به آن اضافه شده و در زمان شاه عباس دوم ایوان ستوندار به آن اضافه شد . این بنا در ضلع غربی میدان نقش جهان و روبروی مسجد شیخ لطف‌الله واقع شده‌است . ارتفاع آن ۴۸ متر است و ۶ طبقه دارد . چیزی که عالی قاپو را باشکوه و بسیار نفیس عصر صفوی قرار داده مینیاتورهایی هست که کار هنرمند  معروف عصر صفوی رضا عباسی است .
  1. مسجد شیخ لطف الله : مسجد شیخ لطف‌الله (ساخته شده در ۱۶۰۲ – ۱۶۱۹ میلادی) یکی از مسجدهای تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان است که جز مجموعه تاریخی میدان نقش جهان است که در دوران صفوی ساخته شده است . این مسجد شاهکاری از معماری و کاشی‌کاری قرن یازدهم هجری است که توسط استاد محمدرضا اصفهانی از معماران نامدار آن دوره ساخته شده‌است . مسجد شیخ لطف‌الله به فرمان شاه عباس اول در مدت هجده سال بنا شده و در ضلع شرقی میدان نقش جهان و مقابل عمارت عالی‌قاپو و در همسایگی مسجد شاه قرار گرفته است . این مکان مذهبی برای تجلیل شیخ لطف‌الله میسی بنا گردیده و سالانه گردشگران زیادی را جذب خود می‌کند .
  1. مسجد امام (مسجد شاه): مسجدشاه که به نام‌های مسجد سلطانی ، مسجد جامع و از پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران به مسجد امام نیز شهرت دارد ، مهم‌ترین مسجد تاریخی اصفهان که یکی از مساجد میدان نقش جهان است که در دوران صفوی ساخته شد و از بناهای مهم ایران به‌شمار می‌رود.  این بنا شاهکاری جاویدان از معماری، کاشی‌کاری و نجاری در قرن یازدهم هجری است. مسجدِشاه در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۱۰ با شمارهٔ ثبت ۱۰۷ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است . آن همراه با میدان نقش جهان ، به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.
  1. سی و سه پل (پل الله وردی خان) : سی‌وسه‌پل یا پل الله‌وردی خان پلی است با ۳۳ دهانه، ۲۹۵ متر طول و ۱۴ متر عرض ، که توسط الله‌وردی خان اوندیلادزه بر روی زاینده‌رود در شهر اصفهان و همزمان با حکومت شاه عباس صفوی ساخته شده است . اندیشهٔ بنای سی و سه پل در سال ۱۰۰۸ هجری قمری و در دوازدهمین سال سلطنت شاه عباس یکم به وجود آمد و در سال ۱۰۱۱ هجری قمری ، الله وردی خان اوندیلادزه گرجی ، سردار مشهور او مأمور اتمام ساختمان پل گردید . در این جشن که در ۱۳ تیرماه هر سال برگزار می‌شد مردم با پاشیدن آب و گلاب روی یکدیگر در این مراسم شرکت می‌کرده‌اند . این پل یکی از شاهکارهای معماری و پل سازی ایران محسوب می شود و از زیبایی و عظمت منحصر به فردی برخودار است .

این بناها از مهمترین نقاط دیدنی و تاریخی شهر اصفهان می باشند .

هتل های معروف شهر اصفهان :

  1. هتل عباسی اصفهان( ۵ ستاره ) :

ادرس : استان اصفهان – شهر اصفهان – چهار باغ عباسی – خیابان آمادگاه – هتل مهمانسرای عباسی

  1. هتل آسمان اصفهان( ۴ ستاره ) :

ادرس : اصفهان – پل فلزی – خیابان مطهری – هتل آسمان اصفهان

  1. هتل ستاره اصفهان (۳ستاره ) :

ادرس : استان اصفهان ، شهر اصفهان ، میدان نقش جهان ، خیابان حافظ ، هتل ستاره اصفهان

  1. هتل کاوه اصفهان ( ۲ ستاره ) :

ادرس : خیابان کاوه – پایانه کاوه – هتل کاوه

  1. هتل ایران اصفهان ( ۱ ستاره ) :

ادرس : اصفهان – چهارباغ عباسی اول کوچه سپاهان – هتل ایران

 

                                                       الیاد گشت ارائه دهنده و فروش بلیط هواپیما دو طرفه در اصفهان

خرید بلیط هواپیما دوطرفه  اصفهان

بلیط هواپیما دوطرفه اصفهان

قیمت بلیط هواپیما دوطرفه اصفهان

خرید بلیط هواپیما دو طرفه

 

You must be logged in to post a comment.

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی الیادگشت می‌باشد.