۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳ خط ویژه ۱۸۵۶

خرید بلیط هواپیما دوطرفه رامسر

خرید بلیط هواپیما دوطرفه رامسر در الیاد گشت

الیاد گشت با ارائه خدمات که یکی از این خدمات خرید بلیط هواپیما دو طرفه است این امکان را به کابر میدهد تا بتوانند همه روزه به صورت اینترنتی بلیط خود را تهیه کنند و به شهر رامسر سفر کنند .

 

چرا برای تهیه بلیط هواپیما رامسر الیاد گشت انتخاب می کنیم ؟ 

آژانس هواپیمایی الیاد گشت یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی در ایران و تهران است که بصورت شبانه روزی آماده ارائه سرویس جهت خرید بلیط هواپیما به تمام مقاصد داخلی و خارجی است سرویس خرید بلیط هواپیما در آژانس هواپیمایی الیادگشت بصورت خرید آنلاین بوده و مشتریان محترم میتوانند با ورود به سایت الیادگشت و انتخاب گزینه پروازهای داخلی یا پروازهای خارجی بصورت آنلاین بلیط خود را انتخاب کنند .

قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه رامسر چقدر است ؟

جهت دریافت لیست قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه رامسر الیاد گشت روی قیمت خرید  بزنید .

با خربد بلیط از  اژانس هواپیمایی الیاد می توانید به شهر های ایران از جمله شهر گردشگری رامسر سفر کنید .

جاذبه های توریستی شهر رامسر چیست ؟ رامسر یکی از شهر های استان مازندران است که در شمال ایران قرار دارد . نام قدیمی این شهر سخت سر بوده است . که ساکنین بومی این شهر به زمان هندو اروپایی و گیلکی صحبت می کنند . آب و هوای رامسر در تابستان گرم و در زمستان معتدل است .

جاذبه های توریستی رامسر :

  1. تله کابین رامسر : تله کابین رامسر به عنوان بزرگترین تله کابین ایران که از کنار دریای خزر تا ارتفاعات جنگلی به طول ۲ کیلومتر است . این تله کابین ، ۴۰ کابین دارد که توسط بخش خصوصی ساخته شده است . تله کابین رامسر در ۵ کیلومتری غرب رامسر و ۳۰۰ متری شهر چابکسر قرار دارد .
  2. آب های گرم معدنی رامسر : آب های گرم معدنی در مرکز شهر رامسر قرار دارد که خاصیت درمانی و طبی دارند . با وجود این آب های معدنی در نزدیکی دریا ، ویژگی منحصر به فردی به رامسر داده است . این آب های گرم معدنی ، برای درمان بیماریه ای پوستی ، رماتیسم و دردهای عصبی و عضلانی سودمند است .
  3. موزه تماشاگه خزر رامسر : این بنا ( عمارت ) به کاخ مرمر معروف بوده است که در سال ۱۳۱۶ در میان باغی با شیوه معماری اروپایی ساخته شده است . در این عمارت آثار منحصر به فرد هنرمندان بزرگ ایران و جهان جهت بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است . این باغ به دلیل گونه های متفاوت و نایاب خارجی به یکی از باغ های منحصر به فرد ایران از نطر تنوع گونه های گیاهی شناخته شده است .
  4. قله مارکو رامسر : قله مارکو قسمتی از کوه های البرز است که در ۶ کیلومتری شهر رامسر و ۳ کیلومتری دریا قرار دارد . قله مارکو با وسعت ۶۰۰ هزار متر مربع دارای انواع درختچه ها ، درختان انجیل ،بلوط و … پوشیده شده است و ارتفاع آن از سطح دریا ۵۰۰ متر است .
  5. بوستان جنگلی صفا رود : مسیر دسترسی به این بوستان از ابتدای جاده جواهرده شروع می شود و پس از طی ۹ ‪کیلومتر و عبور از جاده های زیبا به این بوستان در کنار صفا رود می رسید . و با وجود جنگل ، رودخانه ، آب معدنی ، آب و هوای مطبوع به این مکان جلوه خاصی می بخشد .

 

       هتل های معروف رامسر :

  1. هتل بزرگ رامسر ( ۴ ستاره ) : آدرس : مازندران ، رامسر ، خیابان شهید رجایی
  2. هتل بام سبز رامسر ( ۴ ستاره ) : آدرس : مازندران ـ رامسر ـ کیلومتر ۵ غرب رامسر – مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز – تله کابین رامسر
  3. هتل آپارتمان کوثر رامسر ( ۳ ستاره ) : آدرس : مازندران – رامسر – سه راه سادات شهر
  4. هتل آپارتمان نیستان رامسر ( ۳ ستاره ) آدرس : مازندران – رامسر – بلوار معلم – چهارصد دستگاه – یاس ۱۱
  5. هتل آپارتمان ساحلی کارن رامسر ( ۲ ستاره ) آدرس : رامسر – ساحل دریا – انتهای بلوار طالقانی – پلاژ دریا

 

 

الیاد گشت ارائه دهنده و فروش بلیط هواپیما دو طرفه در رامسر

 

خرید بلیط هواپیما دوطرفه رامسر، بلیط هواپیما دوطرفه رامسر،قیمت بلیط هواپیما دوطرفه رامسر،خرید بلیط هواپیما دو طرفه

 

 

 

You must be logged in to post a comment.

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی الیادگشت می‌باشد.