۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳ خط ویژه ۱۸۵۶

خرید بلیط هواپیما دوطرفه رشت

خرید بلیط هواپیما دوطرفه رشت در الیاد گشت

الیاد گشت با ارائه خدمات که یکی از این خدمات خرید بلیط هواپیما دو طرفه است این امکان را به کابر میدهد تا بتوانند همه روزه به صورت اینترنتی بلیط خود را تهیه کنند و به شهر رشت سفر کنند .

چرا برای تهیه بلیط هواپیما رشت الیاد گشت انتخاب می کنیم ؟

هدف اصلی الیاد گشت در قدم اول رسیدن به اهداف بزرگ شرکت است که یکی از این اهداف رضایت کاربران ( مشتریان ) است . با الیاد گشت می توانید بلیط هواپیما را بدون سختی ، غیر حضوری با کاستن از رفت و آمد و جلوگیری از ترافیک و آلودگی هوا بر روی سایت خریداری کنید .

این شرکت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که قیمت خرید بلیط دو طرفه  الیاد گشت ، نسبت به آژانس های هواپیمایی دیگر در ایران کمتر بوده است .

قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه رشت چقدر است ؟

جهت دریافت لیست قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه رشت الیاد گشت روی قیمت خرید بزنید .

با خرید بلیط از  اژانس هواپیمایی الیاد می توانید به شهر های ایران از جمله شهر گردشگری رشت سفر کنید .

جاذبه های توریستی شهر رشت چیست ؟  رشت مرکز یکی از کلان شهر های ایران است . رشت مرکز استان گیلان است که مادر شهر استان گیلان است . همچنین بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر شمالی ایران است . سومین شهر گردشگر پذیر ایران رشت است .

جاذبه های گردشگری رشت :

  1. موزه گنجینه رشت : موزه رشت بنایی قدیمی با قدمتی بیش از ۷۰ سال با وسعت ۷۰۰ متر است که در خیابان طالاقانی رشت قرار دارد . در سال ۱۳۴۹ وزارت فرهنگ و هنر این موزه را خریداری و تبدیل به موزه کرد . اشیاء و آثار ، طی سالیان دراز از گوشه کنار گیلان جمع اوری شده اند . شش مجسمه مرد و پنج مجسمه زن حین انجام کار در حالت بافندگی ، کوزه گری ، و … هستند که بیان گر حالات بدن انسان در هنگام کار کردن است .
  2. غاردرفک رشت : غار درفک در نزدیکی قله درفک در ۵۰ کیلومتری رشت است که در جنوب شرقی رشت قرار دارد . در این منطقه شکار ممنوع است این غار به عنوان یخچال طبیعی استان گیلان در سر تا سر سال حتی گرم ترین روز سال پوشیده از برف است .
  3. تالاب بین المللی بوجاق : بوجاق در محدوده بندر کیاشهر تا زیبا کنار واقع شده است . پارک ملی بوجاق با عنوان تالاب کیاشهر در لیست تالاب های بین امللی رامسر قرار گرفته است . تالاب بوجاق علاوه بر میزبانى گونه هاى مختلف پرنده ، زیستگاه بیش از ۵۰ گونه ماهى و آبزیان بومى و مهاجر است .
  4. آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی : این آرامگاه در جنوب شهر رشت قرار دارد و در میان گورستان سلیمان داراب قرار داره بنای یادبود میرزا کوچک خان جنگلی به صورت ساده و زیبا با توجه به معماری سنتی ، بعد از انقلاب اسلامی ساخته شده است . در کنار قبر میرزا آرامگاه شاعر بلند آوازه و مردمی گیلان ، شیون فومنی قرار دارد . خانه ی میرزا کوچک خان جنگلی اکنون جز جاذبه های گردشگری استان گیلان است .
  5. خانه ابریشمی رشت : خانه ابریشمی که در زمان ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین خانه های رشت به حساب می آید . این خانه دو طبقه است وسعت آن دو هزار متره که هشت اتاق دارد  . و قدمت آن بیش از یک قرن است . از اونجا که این بنا در گذشته به حاجی میرزا ابریشمی تعلق داشته ، امروزه هم به اسم صاحب اولیه ش معروف است .

هتل های معروف رشت :

  1. هتل کادوس رشت ( ۵ ستاره ) : آدرس : استان گیلان – رشت – بلوار آزادی – منظریه – هتل بزرگ گیلان کادوس
  2. هتل شبستان رشت ( ۴ ستاره ) : آدرس : استان گیلان – رشت – چهارراه گلسار – نبش خیابان بنت الهدی بن بست اول
  3. هتل پردیس رشت ( ۳ ستاره ) : آدرس : رشت ، بلوار امام خمینی – نبش منظریه
  4. هتل اردیبهشت ( ۲ ستاره ) : آدرس : آدرس :  رشت ، میدان شهرداری
  5. هتل غدیر رشت ( ۱ ستاره ) : آدرس : گیلان ، رشت ، کمربندی کوچصفهان ، بلوار امام رضا ، جنب میدان امام رضا ( ۱۵ کیلومتر از رشت فاصله دارد . )

الیاد گشت ارائه دهنده و فروش بلیط هواپیما دو طرفه در رشت

خرید بلیط هواپیما دوطرفه رشت

بلیط هواپیما دوطرفه رشت

قیمت بلیط هواپیما دوطرفه رشت    

خرید بلیط هواپیما دو طرفه

 

You must be logged in to post a comment.

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی الیادگشت می‌باشد.