۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳ خط ویژه ۱۸۵۶

خرید بلیط هواپیما دوطرفه شیراز

خرید بلیط هواپیما دوطرفه شیراز در الیاد گشت

الیاد گشت با ارائه خدمات که یکی از این خدمات خرید بلیط هواپیما دو طرفه است این امکان را به کابر میدهد تا بتوانند همه روزه به صورت اینترنتی بلیط خود را تهیه کنند و به شهر شیراز سفر کنند .  در سایت الیادگشت میتوانید از ترانسفر رایگان با خودروی تاکسی مدرن و هیبریدی مدل ۲۰۱۷ به همراه راننده استفاده نمایید .

چرا برای تهیه بلیط هواپیما شیراز الیاد گشت انتخاب می کنیم ؟

سامانه خرید بلیط الیاد گشت به صورت انلاین می باشد فقط کافی است روز ، ساعت و نوع ایرلاین خود را انتخاب کنید و بلیط خود را دریافت کنید .  این شرکت در زمینه اخذ بلیط داخلی و خارجی ، رزرو آنلاین هتل در سراسر ایران و جهان ، اخذ ویزا ، برگزاری تورهای داخلی و خارجیِ ، یک روزه ، نمایشگاهی ، زیارتی ، سلامت و تورهای ورود به کشور فعالیت می‌نماید .

قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه شیراز چقدر است ؟

جهت دریافت لیست قیمت خرید بلیط هواپیما دوطرفه شیراز الیاد گشت روی لینک بزنید .

با خرید بلیط از  اژانس هواپیمایی الیاد می توانید به شهر های ایران از جمله شهر گردشگری شیراز سفر کنید .

جاذبه های توریستی شهر شیراز چیست ؟

نام شیراز در کتاب‌ها و اسناد تاریخی ، تحت نام‌های مختلفی نظیر « تیرازیس » ، « شیرازیس » و « شیراز » به ثبت رسیده‌است . محل اولیهٔ این شهر در محل قلعهٔ ابونصر بوده ‌است . شیراز در دوران بنی‌امیه به محل فعلی منتقل می‌شود و به بهای نابودی اصطخر – پایتخت قدیمی فارس – رونق می‌گیرد . این شهر در دوران صفاریان، بوییان و زندیان پایتخت ایران بوده‌است .

جاذبه های گردشگری شیراز :

  1. باغ دلگشا :یکی از باغ های تاریخی شیراز است که نزدیک ارامگاه سعدی قرار دارد . قدمت این باغ به زمان ساسانیان میرسد . بیشتر درختان ان مرکبات پرتقال و نارنج تشکیل میدهد . چشمه قنات آرامگاه سعدی ازین باغ میگذرد .
  2. باغ ارم تاریخ ساخت و نام بنیانگذار این باغ در هیچ جا ثبت نشده است و مشخص نیست . این باغ در دوران سلجوقیان پا برجا بود . باغ ارم در تاریخ ۶ تیرماه ۱۳۹۰ در سی و  پنجمین اجلاس یونسکو ثبت جهانی شد .
  3. حافظیه : حافظیه(آرامگاه حافظ) به دلیل جای دادن ارامگاه حافظ در خود به این نام شهرت یافته است . تالار حافظیه در دوره زندیان بنا شده است . مساحت حافظیه ۲ هکتار بوده است .
  4. ارگ کریم خان زند : ارگ کریم خان در مرکز شهر شیراز قرار دارد . ارگ در دوران زندیه بنا شده است . و به خاطر اینکه کریمخان زند شیراز را به عنوان پایتخت خود قرار داد و در همانجا زندگی کرد به ارگ کریمخان معروف شد . این بنا اکنون زیر نظر سازمان میراث فرهنگی اداره میشود .
  5. باغ عفیف آباد : باغ عفیف آباد یا گلشن از آثار تاریخی شهر شیراز است . این باغ در خیابان عفیف اباد شیراز قرار دارد . که اکنون در اختیار ارتش قرار گرفته است . که یکی از بزرگترین موزه های سلاح خاورمیانه در ان قرار دارد . باغ عفیف اباد نمونه کامل هنر گل کاری است . سازنده عمارت باغ ، میرزا علی محمدخان قوام الملک دوم است که در سال ۱۲۸۵ هجری قمری ان را بنا کرده است .
  6. مسجد وکیل : مسجد وکیل جز بنا های زندیه است که در کنار بازار وکیل و حمام وکیل قرار گرفته است . این بنا جز بناهای مستحکم دوره ی زندیه است که از نظر معماری از اهمیت خاصی برخوردار است . که به دستور کریم خان زند ساخته شده است . کاشی کاری صحن و ایوان های شمالی و جنوبی بسیار زیبا است که از انواع هفت رنگ و معرق میباشد .

هتل های معروف شیراز

هتل چمران شیراز ( ۵ ستاره ) : شیراز – بلوار شهید چمران

هتل پارس شیراز ( ۵ ستاره ) : استان فارس – شهر شیراز – خیابان زند – هتل بین المللی پارس شیراز

هتل پارک سعدی شیراز ( ۴ ستاره ) : شیراز – چهارراه حافظیه – خیابان حافظ – روبروی باغ جهان نما

هتل اطلس شیراز ( ۳ ستاره ) : شیراز – میدان اطلسی به سمت آرامگاه حافظ

هتل رودکی شیراز ( ۲ ستاره ) : شیراز – خیابان زند – خیابان رودکی – هتل رودکی

هتل آپارتمان خانه سبز شیراز ( ۱ ستاره ) : شیراز – ضلع شرقی پارک آزادی – خیابان شهید حدادی

 

الیاد گشت ارائه دهنده و فروش بلیط هواپیما دو طرفه درشیراز

خرید بلیط هواپیما دوطرفه شیراز ، بلیط هواپیما دوطرفه شیراز، قیمت بلیط هواپیما دوطرفه شیراز، خرید بلیط هواپیما دو طرفه

 

 

 

You must be logged in to post a comment.

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی الیادگشت می‌باشد.