۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳ خط ویژه ۱۸۵۶

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه پروازهای داخلی و خارجی

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه پروازهای داخلی و خارجی چقدر است ؟

یکی از معضلات افراد در بخش تهیه بلیط یکطرفه در ایران استفاده از سامانه های هوشمند خرید بلیط هواپیما یکطرفه پروازهای داخلی و خارجی است که بتوانند از کلیه شهرها در ایران و خارج پشتیبانی کنند.

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه
قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما یکطرفه الیاد گشت، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما در کشور است که با تجمیع بلیط های موجود در مسیرهای پرتردد دست شما را در انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه باز می‌گذارد. از طریق این سامانه می‌توانید بلیط یکطرفه ( بلیط یک طرفه هواپیما ) را در زمان و مسیر مورد نظر خود به سادگی در میان انواع پروازهای موجود جستجو نموده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه نمایید.
سامانه خرید بلیط هواپیما یکطرفه الیاد گشت، با فروش بلیط هواپیما یکطرفه در پروازهای داخلی نظیر تهران، مشهد، کیش، اهواز، شیراز و… و همچنین پروازهای خارجی نظیر نجف، استانبول، دبی، تفلیس و… سعی نموده است تا بسیاری از نیازهای شما به دریافت بلیط در انواع مسیرها را مرتفع نماید. همچنین این سامانه می‌کوشد از طریق همکاری با ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی برتر کشور، هر روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود قدم بردارد.
برای خرید هر نوع بلیط هواپیما یکطرفه ، در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی، تنها نیازمند به انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود در صفحه اصلی سامانه خواهید بود. همچنین از آنجا که پرنمودن فیلد «تعداد مسافران» در صفحه نخست، شما را در سریعتر پیدا کردن پروازهای دارای ظرفیت کمک خواهد نمود؛ می توانید برای سرعت بخشیدن به روند خرید بلیط هواپیما یکطرفه خود، تعداد مسافران را نیز در صفحه اصلی سامانه درج نمائید. برای اطلاع از نحوه صحیح خرید بلیط هواپیما و تکمیل اطلاعات خود می توانید به بخش «تماس با ما » در صفحه نخست آژانس هواپیمایی الیاد گشت مراجعه نمائید
در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما الیاد گشت ، قابلیت کنسل و استرداد مبلغ به صورت آنی و با کسر جریمه مرتبط با شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قوانین چارتر کننده در بلیط های چارتری وجود دارد تا کاربران این سیستم قادر به طی تمامی مراحل خرید یا استرداد در یک سامانه باشند. لازم به توضیح است عملیات کنسلی و استرداد مبلغ بلیط هواپیما با توجه به دستورالعمل ها و قوانین مصوب سازمان هواپیمایی کشوری صورت می گیرد . در این بخش همچنین امکان دستیابی به شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما در دو نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر برای خریداران گرامی نیز مهیا شده است.
نکته قابل توجه دیگر در سامانه خرید بلیط هواپیما الیاد گشت آن است که در این سامانه علاوه بر ارائه بلیط هواپیما در مسیرهای داخل کشور، بلیط پروازهای خارج از کشور به صورت یک طرفه از طریق ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی داخلی نیز فراهم شده است.
کاربران سامانه خرید بلیط هواپیما یکطرفه الیاد گشت، می توانند بدون نیاز به ثبت نام و عضویت در سایت، بلیط هواپیما مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایند، از این رو رزرو و خرید هر نوع بلیط هواپیما از سایت الیاد گشت، بدون پیشنیاز و محدودیت امکان پذیر است.
در پایان قابل ذکر است که سیستم رزرو آنلاین آژانس هواپیمایی الیاد گشت با تلاش متخصصان IT و گردشگری و پس از بررسی های فراوان امکان خرید بیش از ۹۰۰ ایرلاین داخلی و خارجی را در اختیار مسافر قرارداده به نحوی که مسافر به راحتی می تواند نسبت به رزرو بلیط بصورت آنلاین اقدام نماید.

الیاد گشت دفتر فروش هواپیمایی ماهان می باشد و در سال ۲۰۱۷ به عنوان آژانس نمونه از سوی شرکت هواپیمایی ماهان انتخاب گردید . تکریم مسافر در ارائه خدمات سرلوحه و اصول کاری الیاد گشت می باشد و با استفاده از روش های نوین صنعت گردشگری این شرکت موفق به رضایت مشتریان ، سازمان ها ، شرکت های خصوصی و دولتی گردیده است.

الیاد گشت در چه شهرهایی اقدام به فروش بلیط هواپیما یکطرفه مینماید ؟

در زیر میتوانید به بخش های توضیحی در مورد بلیط هواپیما شهرهای مختلف ایران به صورت یکطرفه سرزده و اطلعات دقیق در مود هر شهر را دریافت نمایند. همچنین جهت دریافت قیمت خرید هر یک از بلیط هواپیماهای یکطرف نیز میتوانید به صفحه اصلی رفته و اطلاعات دقیق هر شهر را برای سفر خود با توجه به ویژگی های تعریف شده دریافت نمایید.

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه رشت

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه مشهد

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه تهران

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه اصفهان

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه قشم

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه شیراز

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه تبریز

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه اردبیل

 

الیاد گشت تخصصی ترین سایت و آژانس ارائه دهنده و فروش بلیط هواپیما یکطرفه پروازهای داخلی و خارجی

 

قیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه

خرید بلیط هواپیما یکطرفهقیمت بلیط هواپیما یکطرفهقیمت خرید بلیط هواپیما یکطرفه

You must be logged in to post a comment.

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی الیادگشت می‌باشد.