۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳ خط ویژه ۱۸۵۶

خانه

خرید بلیط هواپیما چارتر یا رفت و برگشت

 

سفر بخشی جدا ناپذیر از زندگی است ، چه مسافرت های خانوادگی در ایام تعطیل باشد و یا ماموریت کاری از سوی محل کارتان فرقی نمی کند چنانچه  قصد سفر کنید در هر دو حالت برای تهیه ی بلیط نیازمند به وب سایتی خواهید بود تا ارزان ترین و مناسب ترین زمان پرواز را در اختیار شما قرار دهد. در این بین نام “خرید بلیط هواپیما چارتر” برای کسانی که تا به حال سفر با هواپیما را تجربه کرده اند بیشتر شنیده می شود.

 

خرید بلیط هواپیما چارتر
خرید بلیط هواپیما چارتر

 

  • آدرس : خیابان بهشتی – بین مفتح و میرعماد – پلاک ۱۰ -طبقه همکف واحد۴
  • تلفن : ۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳
  • تلفن مخصوص تهرانی ها : ۱۸۵۶

 

خرید بلیط هواپیما چارتر به چه معناست و چرا از قیمت مناسبی نسبت به سایر بلیط ها برخوردار است؟

آژانس های هواپیمایی با توجه به تجربه ای که از زمان خرید بلیط هواپیما دارند متوجه شده اند که  بعضی ایام مسافران زیادی به برخی از شهرها یا کشورها سفر می کنند از این رو خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت را با عنوان چارتر به مسافران عرضه می نمایند درواقع آژانس های هواپیمایی پیش از فروش بلیط های خود، صندلی های هواپیما را از شرکت های هواپیمایی اجاره نموده اند از این رو قیمت های بلیط رفت و برگشت چارتر نسبت به دیگر پروازها ارزان تر به نظر می رسد.

 

 

خرید بلیط لحظه آخری چیست ؟

گاهی وقت ها تمام صندلی های اجاره شده توسط آژانس های هواپیمای به فروش نمی رسد و برای جلوگیری از خالی بودن برخی صندلی ها در هواپیما ، آژانس های هواپیمایی بلیط های خود را با قیمت پایین تری به فروش می رسانند که اصطلاحا به آن ها تورهای لحظه ی آخر یا بلیط های لحظه آخری می گویند.آژانس های هواپیمایی معمولا برگذار کننده ی تورهای مسافرتی نیز هستند، از آن جایی که خرید بلیط هواپیما چارتر به معنی اجاره نمودن است و این شرکت های خدماتی با فروش بلیط های هواپیما و یا تورها به صورت ارزان از خالی بودن اتاق ها ی رزرو شده در هتل و یا خالی بودن پروازها به صورت تور جلوگیری می کنند این روش برای مسافرانی که در لحظه های آخر تصمیم به سفر دارند خوشایند بوده و آژانس های هواپیمایی را نیز از متحمل شدن زیان دور می سازد و برای هر دو طرف رضایت متقابل خواهد داشت.

 

خرید بلیط هواپیما چارتر

بسیاری از مسافران به دلیل همین رضایت از خرید بلیط هواپیما چارتر و یا تورهای لحظه ی آخر مشتریان ثابت این شرکت های خدماتی باقی می مانند. بلیط های هواپیما با سیستم رزرو به صورت آنلاین این امکان را برای مسافران ایجاد می کند تا زمانی که قصد رفتن به سفر دارند مخصوصا سفرهای کاری که محدودیت زمان برای بازگشت دارند همزمان خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت خود را تهیه نمایند تا دیگر نگرانی از بابت رزرو بودن بلیط های هواپیما در بازگشت نداشته باشند.

یکی دیگر از دغدغه های مسافران بعد از تعطیلات مانند ایام نوروز، به موقع رسیدن به محل کار، دانشگاه و یا مدرسه های کودکان است برای رهایی از این دغدغه پیشنهاد ما به شما این است در یک زمان نسبت به خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت خود اقدام نمایید چون با پیش بینی از قبل و منتظر نماندن برای خرید بلیط هواپیما چارتر از بازگشت دیر به شهر مبدا جلوگیری می نمایید.

 

آیا در تمامی فواصل قیمت خرید بلیط هواپیما چارتر نسبت به دیگر بلیط ها ارزان است؟

بلیط های چارتر تنها در زمانی از قیمت کمتر برخوردار است که مسافران کمی قصد سفر به شهر مقصد را داشته باشند و هواپیمای اجاره شده از سوی آژانس هواپیمایی با صندلی های خالی مواجه شود مثلا در پاییز که فصل سردی است و همه درگیر کار و تحصیل هستند خرید بلیط هواپیما چارتر به مقصد کیش ارزران است ولی در اواخر خرداد که شروع تعطیلات تابستانی است و همه ی افراد تمایل دارند به کیش سفر کنند قیمت بلیط های چارتر تقریبا برابر با دیگر بلیط ها است.

 

چرا آژانس های هواپیمایی خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت را ارائه می دهند؟

چنانچه صندلی های اجاره شده توسط آژانس های هواپیمایی خالی بماند آژانس هواپیمایی را متحمل زیان می کند زیرا هزینه ی صندلی ها قبلا از سوی آژانس ها به شرکت های هواپیمایی پرداخت شده است .برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد “خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت” یا خرید بلیط هواپیما چارتر لطفا با ما تماس بگیرید .

 

 

 

 

  • آدرس : خیابان بهشتی – بین مفتح و میرعماد – پلاک ۱۰ -طبقه همکف واحد۴
  • تلفن : ۰۲۱۸۸۷۶۴۴۳۳
  • تلفن مخصوص تهرانی ها : ۱۸۵۶

 

 

 

 

آژانس گردشگری الیاد گشت

© ۱۳۹۸ طراحی سایت و سئو www.skard.ir