اجاره جت اختصاصی برای سفرهای VIP با بیشترین امکانات

1403/04/14

اجاره جت اختصاصی سرویسی است که مسافران VIP می‌توانند از طریق آن، سفرهایی هوایی خود را به صورت شخصی و با بیشترین امکانات انجام دهند. امکان پرواز جت‌های اختصاصی در تمامی مسیرهای داخلی و خارجی وجود دارد. الیاد گشت خدمات اجاره جت خصوصی را برای تمامی افراد یا شرکت‌ها ارائه می‌دهد و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود، برای دریافت این خدمات از الیاد گشت درخواست بدهید. برخلاف چیزی که شاید شما تصور کنید؛ مراحل درخواست و نهایی شدن پرواز سخت نیست و تنها وظیفه شما، ارائه درخواست، مدارک لازم و هزینه سفر است؛ مابقی مراحل توسط خود الیاد گشت دنبال خواهد شد.


اجاره جت خصوصی

درخواست اجاره جت اختصاصی می‌تواند توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی انجام شود. در واقع ممکن است برخی افراد برای سفرهای شخصی، دوستانه یا خانوادگی خود جت اختصاصی رزرو کنند یا شرکت‌های مختلف درخواست جت اختصاصی بدهند. با توجه به محدودیت‌های موجود در سفرهای ایرلاین‌های داخلی و خارجی، اجاره جت خصوصی، نیاز مسافران VIP را برآورده می‌کند.

این سرویس را می‌توان به صورت ماهانه، سالانه یا برای سفرهای خاص دریافت کرد. امکانات مختلفی در طول سفر در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید متناسب با نیاز خود پیش از سفر، درخواست امکانات موردنیاز را بدهید. مثلاً در صورت نیاز و به درخواست مشتریان، امکان ارائه خدمات پزشکی به صورت تیم پزشکی یا تجهیزات پزشکی وجود دارد. از مزایا اجاره جت خصوصی نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت خدمات رفاهی لوکس
 • شخصی‌سازی سفرها
 • سفارشی‌سازی کردن خدمات پرواز
 • صرفه‌جویی در زمان سفر
 • امکان سفرهای سازمانی و شرکتی اختصاصی
 • ایمنی بالای سفرها
 • مشخص کردن مسیر سفر و توقف‌ها توسط خود شما

قیمت اجاره جت اختصاصی

ابتدا باید بدانید که قیمت اجاره جت خصوصی در الیاد گشت کمتر از هزینه دریافت شده توسط شرکت‌های خارجی چارترکننده پرواز اختصاصی است. با این وجود، نمی‌توان قیمت ثابتی را برای اجاره جت شخصی معرفی کرد. هزینه اجاره اختصاصی جت با توجه به مقصد شما در ایران یا کشورهای خارجی متفاوت خواهد بود. همچنین سطح خدمات درخواستی شما نیز از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت جت اختصاصی است. پس ابتدا نوع پرواز، مقصد سفر و امکانات موردنیاز خود را مشخص کنید تا شرکت بتواند قیمت سفر شما را تعیین کرده و اعلام نماید.

مراحل رزرو جت اختصاصی

برای اجاره جت اختصاصی باید مراحل مختلفی را دنبال کنید که البته این مراحل به درخواست شما و به آسانی انجام خواهد شد. مراحل اجاره جت شخصی از الیاد گشت به شرح زیر است:

 • درخواست اجاره جت اختصاصی خود را با ذکر مسیر پروازی و جزئیات سفر (شامل رفت و برگشت و توقف) را یک هفته قبل از سفر برای ما ارسال کنید.
 • درخواست شما توسط شرکت بررسی شده و قیمت آن به شما اعلام می‌شود.
 • در این مرحله باید هزینه سفر را پرداخت کنید تا مراحل اداری پرواز توسط شرکت دنبال شود.
 • در نهایت پرواز شما با جت اختصاصی در روز مشخص شده، انجام خواهد شد.

خدمات اجاره جت اختصاصی

اجاره جت اختصاصی از طریق الیاد گشت راهی است تا سفری راحت‌تر و جذاب‌تر را به مقصد شهرهای ایران و دیگر کشورها داشته باشید. از جمله خدمات جت شخصی در الیاد گشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمامی پروازها توسط یک خلبان و یک کمک خلبان حرفه‌ای انجام خواهد شد.
 • پذیرایی به صورت VIP و با بهترین وعده‌های غذایی، توسط مهمان‌دار انجام می‌شود.

سخن پایانی

برای کسانی که به دنبال تجربه بهترین‌ها در طول سفر هستند و با بحث هزینه‌های آن مشکلی ندارند، اجاره جت اختصاصی گزینه خوبی است. شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند که الیاد گشت یکی از این شرکت‌های معتبر است. شما به عنوان یک فرد حقیقی یا حقوقی می‌توانید برای اجاره جت شخصی، در همین صفحه درخواست دهید و این خدمات را بدون هیچ محدودتی دریافت کنید.

البته الیاد گشت علاوه بر ارائه خدمات اجاره جت اختصاصی، تورهای داخلی و خارجی متنوعی را نیز با بهترین شرایط برگزار می‌کند. مقصد تورهای خارجی الیاد گشت، کشورهای مختلفی هستند که هر یک تجربه جذابی خواهند بود. سفرهای هوایی نیز از طریق شرکت‌های بزرگ انجام می‌شود؛ به عنوان مثال الیاد گشت، پرواز به کاراکاس را از طریق هواپیمایی کنویاسا ارائه می‌دهد. در مجموع می‌توان گفت که الیاد گشت بهترین‌ها را برای شما تدارک دیده تا تجربه جذابی از گردشگری در ایران و خارج از مرزهایی این کشور داشته باشید.

سوالات متداول

آیا امکان اجاره جت شخصی در ایران وجود دارد؟

بله شرکت‌های مختلفی از جمله الیاد گشت در زمینه اجاره جت‌های اختصاصی در ایران فعالیت دارند و سفرهای مختلفی را به مقصد شهرهای داخلی و کشورهای خارجی انجام می‌دهند. در ضمن، تمامی افراد حقیقی و حقوقی، امکان درخواست اجاره جت شخصی را دارند.

قیمت اجاره جت اختصاصی در ایران به چه عواملی بستگی دارد؟

نوع پرواز، مقصد سفر (داخلی یا خارجی)، تعداد توقف‌ها و امکانات موردنیاز شما در طول سفر تعیین می‌کند که باید چه هزینه‌ای را برای اجاره جت اختصاصی پرداخت کنید.

مراحل اجاره جت خصوصی چیست؟

ابتدا باید برای اجازه اختصاصی درخواست دهید و جزئیات سفر خود را مشخص کنید. در ادامه الیاد گشت، قیمت اجاره جت اختصاصی را به شما اعلام می‌کند. پس از پرداخت هزینه سفر، مراحل اداری آن طی شده و پرواز شما در تاریخ مشخص شده انجام خواهد شد.

1403/04/14

بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن